ARA
Filitre
Kapat

Yerden Isıtma Sistemlerinde Ses Yalıtım Şiltesi

6 Eylül 2021 Pazartesi
Yerden Isıtma Sistemleri Zemin Ses Yalıtım Keçesi

YERDEN ISITMADA ZEMİN SES YALITIM KEÇESİ KULLANMAK GEREKLİ Mİ?

Yerden ısıtma sistemlerinde yapılan uygulamalarda genelde bu sistemler köpük malzeme üzerine yerleştiriliyor. Köpük malzemeler ısı yalıtımı yapar ama ses yalıtım malzemesi değildir. izobozz zemin ses yalıtım keçesi uygulanarak yalıtımda doğru uygulama ile rahatsızlık verecek sonuçlar en aza indirilir.

ZEMİN SES YALITIM KEÇESİ ve STRAFOR MALZEME

Strafor malzemeler ses yalıtım malzemesi olmadığı için maalesef yerden ısıtma sistemlerinde sistemdeki strafor malzemenin altına darbe ses değerine sahip doğru ürün kullanılmaz ise daireleri teslim ettikten sonra daire sahipleri birbirleri ile ses problemleri yüzünden kavga etmektedirler.

ZEMİN SES YALITIM KEÇESİ TEK ÇÖZÜM

Yerden ısıtma sistemlerinde oluşan problemlerinin önüne geçmek için muhakkak TSE Belgeli,darbe değeri olan ,yaşlandırma testi olan ,nefes alan ve ısıl iletkenlik değeri olan zemin ses yalıtım keçesi ürünlerin kullanımı gerekmektedir.

ZEMİN SES İZOLASYON KEÇESİ

izobozz zemin izolasyon Keçesi ( izolasyon malzemesi) zemine halı serer gibi yan yana getirilerek serilir. Kenarları şap kalınlığı kadar yukarı çıkarılır. Böylece yüzer şap atılması sağlanır. Yerden ısıtma sistemi kçe üzerine kolayca uygulanır.izobozz keçenin parçalanmaması üzerinde kolay ve hızlı çalışmaya imkan verirken fire oluşmamasını sağlar.

ZEMİN SES YALITIM KEÇESİ UYGULAMA AVANTAJLARI

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı Screenshot_39.png
zemin ses yalıtım keçesi
 

Zemin ses yalıtım keçesi yan yana halı gibi serilir. Üst üste bindirilmez. Şap kalınlığı kadar duvar yüzeyine döndürülür. Ek banta gerek yoktur. Uygulama da zamandan kazanılır. Ek bant için ayrı maliyet ve zamana gerek yoktur. Bunlar maliyetinizden düşecektir. Üzerine yerden ısıtma sistemi çok hızlı bir şekilde uygulanmaktadır.

https://sapalti.com/

ZEMİN SES YALITIM KEÇESİ  ΔLw değerleri

29 dB ve 36 dB  ΔLw değeri ile ,yaşlandırma da %2,86 kayıp ile daire teslimlerinden sonra sorun yaşamazsınız. Ömür boyu yalıtım değerlerini koruyan polyester elyaf keçeler hem ısı hem ses yalıtımını aynı anda yapmaktadırlar.

ZEMİN SES YALITIM KEÇESİ  TEKNİK DEĞERLER

Isıl iletkenlik değeri 0.034 'tür.Darbe ses yalıtım değeri sizi üst kattaki komşunun topuklu ayakkabı, koşma sesi,eşya çekme sesi,vb gibi şikayetlerden korur.

Nefes alan malzeme olması nedeni ile tavanlarınızda ,siyah leke,küf,vb oluşmaz.

ZEMİN SES YALITIM KEÇESİ METREKARE FİYATLARI HIZLI TESLİM

Projelerinize en uygun zemin ses izolasyon keçesi Fiyat teklifi almak  için https://www.kecesapaltisiltesi.com/iletisim  teklif formundan veya 0212 2913103 / 0505 3668813 bize ulaşabilirsiniz.Şap altı ısı ve ses yalıtım çözüm önerileri veya izobozz feltbi keçe ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede tarafınızla iletişime geçeceklerdir.

 
 
Yorum Yapın