ARA
Filitre
Kapat

Restaurant Ses Yalıtımı

31 Mayıs 2020 Pazar
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Restaurant Ses Sorunları

 

Son zamanlarda en büyük şikayeti mekan sahiplerinden alıyoruz.Bu restaurant ses sorunları nelerdir?Ya içerideki yankı ve gürültüden müşteriler mekanda çok az vakit geçiriyor ya da dışarıya ses çıkıp diğer mekan sahiplerine rahatsızlık veriyor.İşletmeler bunları çözebilmek adına birçok yol deniyor.Hem mekandan az yer kaybetmek hem de kapalı kalma süresini azaltmak için kısa süren uygulamalar tercih sebepleri oluyor.

 

Restaurant ses yalıtım işlemleri

 

Hassas çalışmalar gerektiren yankı ve ses yalıtımı işlemleri, uzman kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Feltbi Akustik olarak bu alanda müşterilerimize hizmet verirken kullanılacak malzemelerin en kaliteli ve ses değerlerinin mekan değerlendirme sonuçlarına uygun olmasına özen gösteriyor ve uygulama alanında başarılı sonuçların elde edilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.

 

Uygulama aşamasında kullanılan bazı malzeme türleri

 

Baffle, asma tavan, yüzer tavan, akustik keçeler, kumaş paneller,, tavan yalıtımı, zemin yalıtımı, duvar yalıtımı malzemeleri sayesinde en başarılı sonuçlara güven içinde ulaşabiliyoruz.

 

Feltbi Akustik ve ses yalıtımı ürünleri

 

Sürekli devam eden Ar-Ge çalışmalarımız ile sektöre sertifikasyonlu yeni ürünler kazandırmak için uğraşıyoruz.Tecrübeyi bilimle birleştirip, alanının başarılı ismi olma yolunda Feltbi Akustik, hizmet kalitesini her geçen gün daha da arttırarak müşterilerine en iyisini sunmaya devam ediyor.Ürün çeşitliliğimizin artması sizler ve bizler içinde sorunların daha kolay çözülmesine yardımıc oluyor.

 
Sürdürülebilirlik
 

Bu bilinçle üstümüze düşen tüm sorumluluğun farkındayız.Aynı zamanda sürdürülebilirliğin önemini bilerek buna uygun ürünler geliştirmeye çalışarak Gelecek Nesillere Yaşanabilir Bir Dünya Bırakmayı hedefliyoruz.

 
images
Yorum Yapın